Turnaj U12 30.5. zimný štadión Zlaté Moravce

Dňa 30.5.2015 sa uskutočnil hokejbalový turnaj kategórie U12 Granvia CUP Zlaté Moravce na domácom zimnom štadióne. Domáce družstvo HC Zlaté Moravce privítalo hostí z Nitry, Levíc a Topoľčian. Turnaj bol určený pre kategóriu hráčov do 12 rokov. Celý turnaj sa uskutočnil vďaka podpore Nadácie Granvia, s ktorou majú HC Zlaté Moravce celoročný projekt. Po základnej časti turnaju, ktorá určila umiestnenie v tabuľke sa odohrali zápasy o 3. a 1. miesto. V Zápase o 3. miesto sa stretli HK Levice s domácimi HCZM. Po vypracovaní si náskoku domácich v prvej časti už hru nepustili zo svojich rúk a obsadili 3. priečku. Vo finále o 1. miesto bol priebeh zápasu ešte jednoznačnejší, keď HC Topoľčany porazili MHK Nitra a stali sa víťazom turnaja.

Konečné poradie: 1. HC Topoľčany, 2. MHK Nitra, 3. HC Zlaté Moravce, 4. HK Levice

Súčasťou turnaju bol aj exhibičný zápas seniorov medzi päťnásobným majstrom Slovenska v hokejbale Nitriansky Rytieri a dvojnásobným majstrom Zlatomoraveckej ligy tímom Penguins zo Zlatých Moraviec.

Nitrianski Rytieri: Pinguins – 4:3 po trestných strielaniach, góly(Oravec, Maxim, Segiň T., Balažka) – (Stankovič, Gajdoš, Segiň P.)

Zostava Nitriansky Rytieri – Charizopolus, Balažka, Myjavec, Oravec, Sčasný, Martiška, Maxim, Segiň T., Klobučnik, Káčer

Zostava Penguins: Rajnoha, Valent, Segiň P., Lisý, Stankovič, Michalovič, Kosorin, Schwarz, Sucharda, Kiepeš, Gajdoš, Čepček, Ondrejka, Rakovský